Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantor internetowy? To się opłaca

Utworzony 12 kwietnia 2016 r. o 16:20 Powrót do artykułu
Niedawno zacząłem korzystać z usług Gieldawalut.com i był to strzał w dziesiątkę. Najbardziej cenię go za wysokie bezpieczeństwo transakcji oraz świetną aplikację mobilną, która znacząco ułatwia korzystanie z usług tego kantoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, opłaca się korzystać z e-kantorów, nawet okazjonalnie, dlatego, że posiadanie konta w takim kantorze jest darmowe, a zawsze może się przydać:) Trafiają się też fajne okazje/promocje, ja np. wymeinaiłem w Pluskantor.pl pierwsze 5000 bez spreadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja moge z czystym sumieniem polecić amronet, ale żeby nie było pretensji to polecam najpierw poczytać opinie na temat kantory internetowych na jakikantor.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się spodobała współpraca z Pluskantor.pl, to jest właśnie doskonały kantor dla przedsiębiorców. Błyskawiczne wymiany oraz opcja ekspresowego transferu EUR na dowolny rachunek na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dodatku teraz w Pluskantor.pl pierwsze 5000 można wymienić bez spreadu:) Bardzo korzystna okazja jak ktoś akurat planuje przewalutowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze lubiłam elastyczne rozwiązania, w stacjonarnych kantrach negocjowanie wyceny wchodziło w gę tylko przy wysokich sumach pieniędzy, a takiego zapotrzebowania nie miałam, bałabym się zresztą z samochodu wysiąść z większą gotówką. Na Gieldawalut.com niezależnie od tego ile chcę przewalutować mogę oficjalnie zaproponować kurs i jak na razie to się sprawdzało- zawsze wymiana zostawała zrealizowana i pieniążki moglam przelać na dowolne konto pewnie i bezpiecznie. Bardzo polubiłam to miejsce w sieci i polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiana waluty online w moim przypadku przynosi spore oszczędności, przez platformę Amronet robię przewalutowania od kilku miesięcy i znacznie łatwiej jest mi się rozliczać za zagraniczne transakcje. Jest więc i oszczędność czasu i pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim ulubionym kantorem internetowym jest Amronet, ponieważ jego oferta jest świetnie dostosowana do potrzeb klientów. Cenię go przede wszystkim za atrakcyjne kursy oraz niskie prowizje :) Warto zajrzeć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem za siebie. Mnie się opłaca. Mam niedużą firmę, 2-3 razy w miesiącu potrzebuję EUR i od kiedy przez Plsukantor.pl kupuję, nie tracę kasy i czasu przy przewalutowaniach. Nie to co w zwykłym kantorze. Wszystko się opóźniało, a teraz migiem robię przelew do odbiorcy zaraz po zakupie waluty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANTOR EKSPERT z LUBELSZCZYZNY !   Osobicie polecam ten kantor. Znam ich od 3 lat i wiem, że zawsze mogę wynegocjować u nich najelszy kurs !  Moja firma wymienia u nich sporo waluty więc mogą ją polecić ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***kantorekspert.pl  ***kantorekspert.pl  ***kantorekspert.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super informacja, jestem z Lubelszczyzny a tego kantoru nie znałem. Zdecydowanie popieram rozwój regionalny skorzystam przy najbliższej okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć często ostatnimi czasy korzystałam z platformy gieldawalut.com. Podoba mi się to że wymieniam walutę bezgotówkowo, nie ponosząc dodatkowych kosztów a wręcz oszczędzając dzięki atrakcyjnym kursom i programowi cashback.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym z moich ulubionych kantorów jest Pluskantor, ponieważ oferuje bardzo korzystne kursy, a transakcje są błyskawiczne. Warto zajrzeć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy mieszkałam w Wawie  miałam praktycznie 6 kantorów w promieniu 1 km i żaden nie wyceniał zbyt korzystnie- jakby zmowa cenowa dosłownie, podobnie w każdym,  a na platformie Gieldawalut.com  spread  nawet poniżej grosza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz częściej kupuję walutę przez Internet. Zorientowałem się że teraz to jedyne dobre wyjście. Przy transakcjach za pośrednictwem Amronet oszczędzam dzięki niskiej prowizji i jeszcze dodatkowo w programie cashback
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczędzanie- cashback ma też Gieldawalut.com i 80% rabatu otrzymuje nowy klient aż na miesiąc. Wygląda interesująco:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W działalności handlowo- usługowej jest to niezastąpiona forma nabywania waluty. Dzięki temu, że teraz kupuję przez Pluskantor.pl usprawniłem płatności, mam więcej czasu i już po pary wymianach czuję że finansowo jest lżej. Najlepsza była pierwsza- promocyjna, po kursie rynkowym. Zachęcam przedsiębiorców, którzy jeszcze nie poznali nowoczesnych przewalutowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w porządku, parę razy zakupiłam przez pluskantor.pl EUR oraz USD, ma tę zaletę że jest pelna swoboda w zakresie przelewów za granicę. Kantor również dopracowany i technicznie i merytorycznie, wystawia faktury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w tym e-kantorze nie wymieniałam, po prostu od kilku lat kupuję już walutę przez Amronet, odpowiada mi więc po co to zmieniać? A ceny wszędzie zbliżone przy czym trzymam się tego jednego kantoru dlatego że jest to solidna firma:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...